Нормативна документація
Here you can find the documents every teacher needs to know working at school. We are always informed about changes in educational system.

Методичні рекомендації МОН (2020-2021 н.р.)
Вивчення іноземних мов у 2020-2021 навчальному році буде здійснюватися за декількома Державними стандартами та типовими освітніми програмами, з якими ви можете ознайомитися детальніше ,,,, Як і в минулі роки інваріантна складова навчального плану основної школи (1-11класи) забезпечує реалізацію змісту іншомовної освіти на рівні Державного стандарту.
Методичні рекомендації МОН (2019-2020 н.р.)
Відповідно до нового Закону України про освіту вивчення іноземних мов у 2019-2020 навчальному році буде здійснюватися за декількома Державними стандартами та типовими освітніми програмами а саме:
Методичні рекомендації МОН (2018-2019н.р.)
За концепцією Нової української школи,
найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які
вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх,
працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти
іншими сучасними уміннями.
Методичні рекомендації МОН (2017-2018н.р.)
До навчальних програм для учнів 1-11 класів внесено зміни. Програма не обмежує самостiйнiсть та iнiцiативу вчителя, передбачаючи гнучкість у відборі та розподілі навчального матеріалу відповідно до потреб учнів та обраних засобів навчання (підручники, відео матеріали).
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів
Основними видами оцінювання з іноземної мови є поточне, тематичне, семестрове, річне оцінювання та підсумкова державна атестація. Більшість прийомів поточного оцінювання спрямовано на детальну перевірку окремих параметрів мови або вмінь мовлення, яких щойно навчили, тематичне оцінювання проводиться на основі поточного оцінювання і виставляється єдиний тематичний бал. Під час виставлення тематичного балу результати перевірки робочих зошитів не враховуються.